Головна
Фото
Відео
Наші пісні
Відгуки
Контакти
Репертуар
Тексти пісень
Блог
Все для проведення весілля
Партнери
Наше караоке


Опитування
Який музичний гурт Ви запросите на своє свято?

- Якісний та дорогий.
- З помірною ціною та середньою якістю.
- Дешевий, якість немає значення.Результати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняМузика на весілля

Всі хто планує організовувати своє весілля, чи вже розпочав проводити підготовку до нього, ставить перед собою одну найважливішу ціль – свято повинно пройти красиво, урочисто та весело, щоб у всіх присутніх на довго залишились позитивні емоції та гарні враження про цей святковий день. Я раджу вам дуже серйозно віднестись до вибору музики на весілля, тому що музика – це інколи найголовніше на майбутньому торжестві. Саме від неї залежить Ваш веселий настрій та настрій Ваших гостей. Саме музичний фон надає проведенню обрядів урочистості та торжества. Без музики не може бути ні танців, ні конкурсів, ні задушевних пісень. Та що говорити, без музики просто не буває весілля!

Хоча є й багато інших невід’ємних факторів для проведення весілля таких як: вибір залу, декоратори залів, фото та відео зйомка, весільні наряди, вибір весільних обручок, весільний коровай, феєрверк, кортеж та багато інших організаційних питань. Але ми зупинимося на найголовнішому - вибір музики , музичного оформлення , музичного гурту чи ансамблю на ваші урочистості.

Підшукуючи музику на весілля ви зіткнетесь з великим вибором музикантів, ансамблів та інших музичних колективів. Їх можна розділити на декілька категорій. Найпоширенішими з них є:

  • Діджей – мінімальний музичний супровід у складі однієї людини, в основі репертуару використовуються аудіо записи популярних виконавців.
  • Вокаліст – діджей - мінімальний музичний супровід у складі однієї людини, в основі репертуару використовуються фонограми та мінусовки у власному виконанні вокаліста та з використанням аудіо записів популярних виконавців.
  • Маленькі ансамблі (дуети) – складаються в основному з двох чоловік (вокал - ноутбук - електрогітара/саксофон/клавішні)
  • Ансамблі та гурти в складі 3-4 чоловіки які пропонують музику у власному живому виконанні та з частковим використанням мінусовок.
  • Естрадні колективи та ансамблі у складі 5-7 чоловік, виконують музику різних жанрів та напрямків у власному виконанні.
  • Оркестри, диксиленди, хори, ансамблі та інші професійні колективи різних напрямків

А тепер давайте вирішимо яку музику і для чого нам потрібно замовляти. Наприклад на початку Вашого весілля коли молодий виїжджає за молодою, а потім разом вирушають в РАГС, потрібно знайти музику для проведення весільних обрядів біля будинку нареченого та нареченої. Для цього найчастіше пропонують свої послуги духові (та інші) ансамблі чи оркестри у складі 5-7 чоловік. Для проведення церемонії в РАГСі вам найкраще підійдуть струнні ансамблі.

Але основний тягар відповідальності за хороший настрій на вашому весіллі лягає на плечі колективу, який буде працювати в залі де проходитиме застілля, танці, конкурси, та інші розваги. Це в основному музиканти які володіють великим репертуаром для різних вікових категорій людей, що будуть у Вас на святі і вміло та професійно його використовують. Також ці музиканти на весіллі можуть озвучити обряди і біля будинку перед виїзду до РАГСу, та при відсутності тамади можуть провести різноманітні ігри та конкурси для гостей та наречених. Такий музичний гурт складається в основному з 2-4 чоловік (жіночий та чоловічий вокал – клавішні – труба/саксофон – гітара) і найчастіше на них покладаються всі перераховані вище зобов’язання.

Також під час проведення застілля можна запросити різноманітні народні ансамблі, диксиленди, танцювальні колективи, різноманітні циркові програми, тих кого ви хочете бачити на своєму весіллі.

Хороша підготовка – це вже половина успіху. Тому, все, що стосується музики, просто неможливо пускати на самоплив. І хай у Вас і Ваших гостей в пам’яті залишаться найкращі враження від того, як Ваше весілля “співало і танцювало ”!

Перший весільний танець наречених
Традиційний український обряд весілля
Передвесільний цикл весілля
Весільний цикл весілля
Музика на весілля
Післявесільний обряд весілля
Як якісно транспонувати мінусовки
Ігри та конкурси
Ігри конкурси 2
Ігри конкурси 3
100 сайтів безкоштовних мінусовок
Музиканти на весілля - запорука успіху свята
Музиканти на весілля. Плюси та мінуси.
Музиканти на весілля
Річниці весілля

Contacts Clients Works video Services index