Головна
Фото
Відео
Наші пісні
Відгуки
Контакти
Репертуар
Тексти пісень
Блог
Все для проведення весілля
Партнери
Наше караоке


Опитування
Який музичний гурт Ви запросите на своє свято?

- Якісний та дорогий.
- З помірною ціною та середньою якістю.
- Дешевий, якість немає значення.Результати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняМузиканти на весілля. Плюси та мінуси.

Яке весілля без музики, адже немає музики – значить, немає конкурсів, танців і просто гарного настрою, який стимулюють легкі веселі акорди. А уявіть, що це жива музика? Сумніваєтеся, що жива музика – це те, що потрібне Вашому весіллю. Давайте поглянемо.

Природно, що коли Ви завзятий фанат напрямів клубної музики, та ще на весіллі може бути присутньою одна молодь, то замовляти живу музику на весілля, як мінімум, не логічно. Які ще недоліки живого музичного супроводу:

• Обмежений репертуар. Хоча, з іншого боку, на весільному банкеті наречені з гостями не засиджуватимуться декілька днів. А у хороших музикантів завжди дуже насичена і цікава програма виступу.

• Чисто людський чинник, тобто музиканти теж люди, і 5-6 годин грати і співати на одному диханні не вийде, тому все одно доведеться робити перерву.

• Зарозумілість гостей, коли кожен починає підходити до музиканта і засовувати йому за комір гроші з проханням заспівати улюблену пісню. А якщо ще і музикант не проти заробити, вважайте, весільний вечір перетворився на конкурс: Алло, ми шукаємо таланти! Але Ви також можете запобігти цьому, обговоривши буквально даний момент і чітко поставивши свої вимоги.

• Неякісний звук у тому випадку, коли у музикантів немає професійних інструментів або вони дуже старі. В цілому ж, будь-який музикант, який поважає себе готовий вкладати в свій розвиток і тим більше в інструмент.

І ось пора вже поговорити про «плюси» живої музики на весіллі.

• Музикант може у будь-який момент підключитися до сценарію весільних урочистостей, підстроїтися, підкоригувати.

• Живий музичний супровід дозволяє використовувати себе і як фон, «мінусовок», коли гості готові прийняти участь в музичному конкурсі.

• Жива музика на весіллі – порівнянна з ексклюзивом, в чому безперечна заслуга самого виконавця.

• Велика можливість вибору. Ви можете вибрати одного музиканта-виконавця, що майстерно володіє саксофоном, що повністю відповідатиме Вашому сценарію по проведенню класичного вишуканого весілля, а може і бути гурт циган! Насправді, в живій музиці на весіллі немає нічого страшного, це не означає, що це буде Шансон або виключно ліричні балади! Головне, лише приділити цьому питанню часу і знайти собі на весілля музикантів для душі, «щоб душа так, раз!, і розвернулась.»

Перший весільний танець наречених
Традиційний український обряд весілля
Передвесільний цикл весілля
Весільний цикл весілля
Музика на весілля
Післявесільний обряд весілля
Як якісно транспонувати мінусовки
Ігри та конкурси
Ігри конкурси 2
Ігри конкурси 3
100 сайтів безкоштовних мінусовок
Музиканти на весілля - запорука успіху свята
Музиканти на весілля. Плюси та мінуси.
Музиканти на весілля
Річниці весілля

Contacts Clients Works video Services index