Головна
Фото
Відео
Наші пісні
Відгуки
Контакти
Репертуар
Тексти пісень
Блог
Все для проведення весілля
Партнери
Наше караоке


Опитування
Який музичний гурт Ви запросите на своє свято?

- Якісний та дорогий.
- З помірною ціною та середньою якістю.
- Дешевий, якість немає значення.Результати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняІгри та конкурси

Танець білих лебедів

Чоловіки вистроїлись на танець лебедів, закотили до верху одну штанину, розрахувались на перший другий і під музику спочатку попливли в одну сторону, потім в другу, повернулись на середину, потім перші номера беруть на руки другі і кружляють навколо себе три рази, після цього знову вишиковуються і повторяють знову, тільки тепер другі номера беруть перших на руки і кружляють три рази. Можна ще в кінці добавити що цей конкурс був на саму волосату ногу.

Чоловіча ламбада

(Можна провести ще такі випробовування для дружків з нареченим які прогавили туфельку молодої). Викликаємо всіх друзів нареченого та свідків, вишиковуємо їх в паровозик як на звичайну ламбаду, кожний учасник пропускає свою руку між своїми ногами подаючи її тому, хто стоїть ззаду. Той в свою чергу бере її однією рукою, а другу подає також сусіду ззаду і т.д.. Після того як всі вистроїлись, включаємо ламбаду і всі чоловіки в цій конструкції починають танцювати не відпускаючи рук. Дивляться вони безглуздо і тому дуже смішно.

Турагентства

Запитання для гостей:

- Чим будуть займатись наші молодята в першу шлюбну ніч?

Зазвичай відповідей багато і вони різні.

- А будуть вони вибирати країну для весільної подорожі.

Викликаємо п’ять пар і кажемо що тепер вони представники турагентств, які по черзі повинні прорекламувати у танці країну, яку назве тамада. Найчастіше це Індія, Іспанія, Турція, Греція і обов’язково Африка. (Ведучий повинен настроїти кожну пару саме на їхню країну. Ну наприклад:

країна 1- це країна кохання де є самий крутий Джиммі і сама сексуальна Ача.

2 – В цій країні головне – це бик і той хто його приборкує.

5 – В цій країні є пальми, банани і мавпи. Перед танцем вручають по банану в руки і включають «Чунга-чанга».

Кожний танець не більше однієї хвилини. Переможців визначають наречені.

Конкурс з кульками

Збираємо дві команди дівчат (по 7-8 чоловік). Вишиковуємо паралельно паровозом. Біля кожної команди ставимо по одному стільцю. Викликаємо для кожної команди по два помічника (обов’язково чоловік) Видаємо їм по 7-8 надувних кульок і ставимо навпроти своїх команд, чим дальше, тим краще.

По команді ведучого дівчата по черзі біжать до своїх помічників, беруть кульку, повертаються назад до свого крісла і лопають їх тим місцем, яким зазвичай сидять. Можна ускладнити завдання і видати кожній команді по парі ласт.

По закінченню ведучий каже що він не може визначити хто переміг і в цьому йому допоможуть ті самі помічники. Садимо мужчин (помічників) на крісло. Кладемо їм на коліна гумові насоси (зазвичай використовуються для накачки гумових човнів), на кінець шлангу надягаємо по кульці і запрошуємо жінок присісти на ці насоси. Ну і дальше по команді під музику (добре підходить пісня з кінофільму спецназ) дівчата починають пригати на насосах притримуючи кульку, тим самим надуваючи повітря. Переможе той чия кулька лопне перша.

Менше ніг

Умови цієї танцювальної гри такі:

Команди танцюють в колі поки грає музика, але як тільки музика зупиняється звучить команда «менше ніг» - робіть що хочете, але на підлозі має залишитися як можна менше ніг! І після цього отримані «скульптурні групи» коментуємо, зрівнюємо, можна по оплесках вибрати найкращу пару і їй вручити приз.

Перший весільний танець наречених
Традиційний український обряд весілля
Передвесільний цикл весілля
Весільний цикл весілля
Музика на весілля
Післявесільний обряд весілля
Як якісно транспонувати мінусовки
Ігри та конкурси
Ігри конкурси 2
Ігри конкурси 3
100 сайтів безкоштовних мінусовок
Музиканти на весілля - запорука успіху свята
Музиканти на весілля. Плюси та мінуси.
Музиканти на весілля
Річниці весілля

Contacts Clients Works video Services index