Головна
Фото
Відео
Наші пісні
Відгуки
Контакти
Репертуар
Тексти пісень
Блог
Все для проведення весілля
Партнери
Наше караоке


Опитування
Який музичний гурт Ви запросите на своє свято?

- Якісний та дорогий.
- З помірною ціною та середньою якістю.
- Дешевий, якість немає значення.Результати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняІгри конкурси 2

ПОЖЕЖНИКИ

Виверніть рукави двох курток і повісьте їх на спинки стільців. Стільці поставте на відстані одного метра, спинками один до одного. Під стільцями покладете мотузочок завдовжки два метри. Обидва учасники стоять в своїх стільців. По сигналу вони повинні узяти куртки, вивернути рукави, надіти, застебнути всі ґудзики. Потім оббігти довкола стільця суперника, сісти на свій стілець і смикнути за мотузочок.

ЧИЙ ПАЛЕЦЬ СИЛЬНІШИЙ

Гравці сідають за стіл навпроти друг друга, кладуть праві руки так, щоб мізинець торкався столу, великий палець дивився вгору. По сигналу вони посувають руки, і кожен прагне притиснути великий палець другого до руки.

СПРОБУЙ, ПРОКОЛИ!

Одна або дві повітряні кульки прив'язують до ноги або до обох ніг гостей. Завдання гравців - проколоти будь-яким способом чужі кулі і захистити свої власні.

ВІДКУСИ ЯБЛУКО

Декілька яблук прив'язують за держак і підвішують. Учасники повинні з'їсти своє яблуко, не торкаючись відкусити його, тримаючи руки за спиною. А зробити це важко. Перемагає той, хто зробить це перший.

ЛАНЦЮГ

За відведений час виготовити ланцюг за допомогою скріпок. Чий ланцюг виявиться довшим, перемагає в конкурсі.

ЛЮБИТЕЛЬ ВИПИТИ

Наповнити келихи чайною ложкою. Хто швидше впорається із завданням, дістає можливість виголосити тост і випити вміст.

ПОСТАВ КОРОБКИ

На підлогу ставиться 2-3 перевернуті табурети, учасники стоять в 2 м від неї. В кожного в руках по чотири коробки з сірниками. Вони повинні із закритими очима підійти до табурета і покласти коробки на ніжки табурета. Перемагає той, хто зробить це швидше і без помилок.

ПРИБОРКУВАЧ ДИКИХ ЗВІРІВ

Поставте в кімнаті стільці, на один менше, ніж гостей. Всі займають стільці, а один з тих, що грають стає приборкувачем диких звірів. Він повільно йде по кругу і називає підряд всіх тварин. Той, чия тварина названа (гравці заздалегідь вибирають їх для себе), встає і починає повільно йти услід за своїм приборкувачем. Як тільки приборкувач виголошує слова "Увага, мисливці!", що всі грають, включаючи приборкувача, прагнуть зайняти порожні стільці. Той, кому місця не вистачило, стає приборкувачем диких звірів.

ВГАДАЙ, ХТО Я!

Гра проходить веселіше, коли в ній бере участь відразу багато гостей. Ведучому зав'язують очі, останні беруться за руки і встають довкола "сліпого". Ведучий плескає в долоні, і гості починають рухатися по кругу. Ведучий плескає ще раз - і круг завмирає. Той, що тепер веде повинен вказати на якого-небудь гравця і спробувати вгадати, хто це. Якщо йому удається це зробити з першої спроби, то той, кого вгадали, водить. Якщо ж ведучий з першої спроби не вгадав, хто перед ним, він має право доторкнутися до цього гравця і спробувати вгадати другий раз. В разі правильної здогадки водить гість, якого пізнали. Як варіант цієї гри, можна ввести правило, по якому ведучий може попросити гравця що-небудь відтворити, змалювати тварину, - погавкати або нявкнути і так далі…….

РУКИ ВГОРУ!

У грі беруть участь 8 і більш чоловік. Необхідно мати 1 монету. Всі діляться на 2 команди і сідають напроти один одного за стіл. Одна команда отримує монету, і учасники передають її один одному під столом. Командир протилежної команди повільно (можна про себе) рахує до десяти, а потім говорить: "Руки вгору!" Гравці команди, що передавала монету, тут же повинні підняти руки вгору, причому руки стиснуті в кулаки. Потім командир говорить: "Руки вниз!" - і гравці повинні покласти руки долонями вниз на стіл. Той, у кого монета, прагне прикрити її долонею. Тепер гравці протилежної команди радяться, вирішують, у кого монета. Якщо вони відгадали правильно, монета переходить до них, якщо ні - залишається в тієї ж самої команди.

Перший весільний танець наречених
Традиційний український обряд весілля
Передвесільний цикл весілля
Весільний цикл весілля
Музика на весілля
Післявесільний обряд весілля
Як якісно транспонувати мінусовки
Ігри та конкурси
Ігри конкурси 2
Ігри конкурси 3
100 сайтів безкоштовних мінусовок
Музиканти на весілля - запорука успіху свята
Музиканти на весілля. Плюси та мінуси.
Музиканти на весілля
Річниці весілля

Contacts Clients Works video Services index