Головна
Фото
Відео
Наші пісні
Відгуки
Контакти
Репертуар
Тексти пісень
Блог
Все для проведення весілля
Партнери
Наше караоке


Опитування
Який музичний гурт Ви запросите на своє свято?

- Якісний та дорогий.
- З помірною ціною та середньою якістю.
- Дешевий, якість немає значення.Результати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняІгри конкурси 3

ПОПАДИ В КАПЕЛЮХ!

Роздайте гостям п'ять гральних карт, горішків в шкаралупі, соломинок для пиття води і так далі і попросіть їх попасти цими предметами в капелюх, стоячи на певній відстані від мішені.

РОЗТОПИ ЛІД!

В цю гру краще грати на природі (пікніку), в гарну погоду. Всі діляться на дві команди, кожна отримує по одному кубику льоду (бажано, щоб кубики були одного розміру). Завдання полягає в тому, щоб швидше розтопити лід. Кубик повинен постійно переходити від одного гравця до іншого. Учасники можуть гріти його в руках, терти і так далі Перемагає команда, що швидше розтопила лід.

ОРКЕСТР

Це дуже забавна гра, в неї цікаво грати, коли багато народу. Кожен з учасників вибирає для себе музичний інструмент, на якому він згодом "гратиме". Краще всього, якщо виберуть різні інструменти. Вибирається ведучий - "диригент". Він стає лицем до "оркестру", і по сигналу "оркестр" починає грати! Диригент робить рухи, ніби він грає на своєму інструменті (наприклад, змальовує барабанний бій, надуває щоки, ніби грає на флейті і т. д.). Останні учасники оркестру роблять такі рухи, ніби грають кожен на своєму інструменті, але при цьому не зводять очей з диригента. Раптом диригент "переходить" на інший інструмент - починає змальовувати гру на музичному інструменті, вибраному іншим учасником. Гравець, на чиєму інструменті почав грати диригент, тут же повинен припинити всі рухи і закрити вуха руками. Всі останні учасники гри тепер перемикаються на той інструмент, який вибрав диригент. Через деякий час диригент повертається до свого інструменту, і гості теж повертаються до своїх. Отже, диригент "грає" то на своєму, то на чужому музичному інструменті, а гравці прагнуть уловити його рухи і не помилитися.

ПЛЯШКА

Візьміть декілька листків паперу і напишіть на них різні цікаві завдання, наприклад: "Змалюйте тварину, намальовану на картинці", "Подаруйте квітку першій зустрічній вам на вулиці дівчині" і так далі….. Скрутіть листочки із завданнями в трубочку, засуньте в шийку пляшки. Гравців попросіть сісти в круг, можна на підлогу, пляшку помістити в центр круга. Коли все готово, розкрутіть пляшку. На кого вона покаже - той виконує завдання, яке вказане на витягнутому ним листку.

ЖУЧОК

Гравці стають в півколо, а той що водить на крок попереду, спиною до них. Праву долоню він притискує до правої сторони обличчя, обмежуючи свій огляд, а ліву - до правого боку, долонею назовні. Хто-небудь з тих, що грають несильно ударяє долонею по долоні що водить, і всі гравці протягують вперед праву руку з піднятим вгору великим пальцем. Що водить після удару повертається до гравців і прагне вгадати, хто торкався до його долоні. Якщо він вгадує, то пізнаний стає тим, що водить. Якщо ні, то він знову водить.

ПІДНІМИ СТІЛЕЦЬ

Взявшись руками за верхню частину спинки стільця, підняти його прямими руками над головою і опустити вниз. Переможець той, хто виконає це завдання більшу кількість разів, не опускаючи стілець на підлогу. Як варіант: підняти стілець, взявшись однією рукою за задню ніжку, за передню і так далі…..

РОЗІГРУВАННЯ ПРИЗУ НА РАХУНОК ТРИ

Два учасники стоять один на проти одного - перед ними на стільці лежить приз. Ведучий рахує: раз, два, три. ста, раз, два, три. ..надцять, раз, два, три….дцять і так далі …. Перемагає той, хто виявиться уважнішим і першим візьме приз, коли ведучий скаже - "три".

ЗОМБІ

Виходять по двоє від кожної команди і стають поруч: рука в руку. По парах руки зв'язують, а вільними руками, тобто один з учасників лівою, а інший правою рукою, повинні загорнути приготований заздалегідь згорток, обв'язати його стрічкою і зав'язати на бантик. Чия пара впорається перша - отримує очко.

ЗЛОВИ ПЛЯШКУ

Для підготовки до цієї гри виріжте невелике кільце, діаметром 2-3 см, з картону, пластмасової кришки або з дерева. За допомогою мотузка або дроту прикріпіть кільце до палиці завдовжки більше метра, а в одній частині кімнати розставте різні пляшки. Завдання гравця - щонайшвидше спробувати надіти кільце на шийку однієї з пляшок, причому триматися він повинен строго за кінець цієї непомірно довгої палиці. Можна зробити декілька таких палиць, щоб одночасно в грі могло брати участь більше гравців. А щоб цікавіше "ловити" пляшки, використовуйте в грі повні пляшки "Пепсі-коли" або "Фанти" або інших міцних напоїв. "Піймавши" пляшку, гравець отримує приз - право випити її вміст. Зробіть так, щоб кожному з гравців дісталося по одній пляшці, тоді ніхто не буде в образі.

ПЕРШОВІДКРИВАЧ

Спочатку учасникам пропонується "відкрити" нову планету - надути щонайшвидше повітряні кулі, а потім "заселити" цю планету жителями - швидко намалювати на кулі фігурки чоловічків фломастерами. У кого "жителів" на планеті виявиться більше - переможець.

Перший весільний танець наречених
Традиційний український обряд весілля
Передвесільний цикл весілля
Весільний цикл весілля
Музика на весілля
Післявесільний обряд весілля
Як якісно транспонувати мінусовки
Ігри та конкурси
Ігри конкурси 2
Ігри конкурси 3
100 сайтів безкоштовних мінусовок
Музиканти на весілля - запорука успіху свята
Музиканти на весілля. Плюси та мінуси.
Музиканти на весілля
Річниці весілля

Contacts Clients Works video Services index